برش لیزر استیل، خدمات برش ورق استیل با لیزر پارسیان لیزر (5)

برش لیزر استیل، خدمات برش ورق استیل با لیزر – پارسیان لیزر
برش لیزر استیل, دستگاه برش لیزر استیل

آیت ماندگار- با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی و روی کار آمدن دستگاههای مدرن، صنایع مختلف خدماتی میتوانند خدمات خود را به بهترین شکل و در سریعترین زمان ممکن ارائه دهند. در زمانهای گذشته برش استیل به صورت دستی و با بهره گیری از ابزارآلات مکانیکی انجام میشده است اما امروزه برش لیزر استیل باعث شده است تا روند برش زدن محصولات استیل به اشکال و قطعات مختلف به بهترین شکل انجام شود. اما ما در اینجا به شما میگیم که چطوری با برش لیزر فلزات این کار رو انجام بدین! برای انجام برش استیل ابتدا باید اشعه لیزر به درستی آماده شود تا بتوان برشهای مورد نظر را به شکل دلخواه انجام داد. در برش لیزر استیل میتوان زاویهی کونیک ( تغییر قطر سوراخ در امتداد ضخامت برش) را متناسب با نوع ورقه استیل قابل برش تغییر داد. با استفاده از لیزر CO2 می توان ورقه های ضخیم تری از استیل را برش زد. در صورتی که ورقه استیل شما دارای ضخامت بالایی است نباید نگران برش آن باشید چراکه انجام برش توسط لیزهای توان بالای co2 این فرایند را راحتتر کرده است. سپس اشعه لیزر خروجی پر توان به محل برش استیل تابانده میشود و بر روی سطح کوچکی از متریال متمرکز میگردد.

برش لیزر استیل

را برش داد. جهت کنترل آتش در محل برش معمولا از گاز اکسیژن یا نیتروژن بسته به فلز مورد نظر استفاده می شود. در روش برش فلزات با لیزر محل برش بسیار تمییز بوده و هیچ گونه پلیسه یا کثیفی در محل برش مشاهده نمی شود. پارسیان لیزر ۱۰ سال است که در زمینه انواع برش لیزری، طراحی، خمکاری و ساخت انواع ماشین آلات فعالیت مینماید. قطعات ماشین آلات صنعتی که نیاز به سختی و مقاومت بالاتر دارند . قطعات الکترونیکی و قطعاتی که مانع از تداخل الکتریکی دستگاه های ارتباطی می شود، در این صنعت کاربرد بسیاری دارند. پایه اصلی این آلیاژ پر کاربرد از آهن است و کمتر از دو درصد حاوی کربن و در انواع ضد زنگ آن تا حدود 10 درصد حاوی عناصری مثل کروم است. یکی از استیلهای پر مصرف در صنایعی چون ساختمان سازی و معماری استیل ضد آب میباشد که به دلیل توانایی این فلز در جذب نور مادون قرمز اشعه لیزر، معمـولا برشهای آن از طریق لیزر انجام میگیرد. استیل بعنوان یکی از مواد اولیه پرکاربرد در این میان نقش مهمی ایفا میکند. در واقع در برش به واسطهی تخلیهی الکتریکی و یا تابش یک لامپ، مواد مولد لیزر تحریک شده و اشعه لیزر را تولید میکنند.

اگر بخواهید در زمینه برش لیزر محصولات مختلف نظیر استیل، آهن، آلومینیوم، گالوانیزه و غیره یک شرکت معتبر را انتخاب کنید بهتر است نگاهی به خدمات شرکت پارسیان لیزر بیندازید. برش لیزر استیل به عنوان یکی از روشهای حرفهای در برش زدن محصولات مختلف در صنایع گوناگون است که بسیار کاربردی است و باعث مرتفع شدن نیازهای پایهای هر صنعت خواهد شد. یکی از روش های مورد استفاده برای برشکاری ، استفاده از اشعه لیزر می باشد . نکته ای که باید در برش لیزر استیل به آن توجه کنید، این است که در صورت استفاده از گاز نیتروژن، لبه های سیاه برش استیل که حاصل از استفاده اکسیژن در برش است، از بین خواهد رفت. به همین سبب سیستمهای خنک کنندهای که از طریق آب یا گاز دستگاه را خنک میکند در آن تعبیه شده است. فایده این کار این است که دیگر هوا توانایی رسیدن به فلز را ندارد پس استیل ضد زنگ می شود و سالم می ماند . در این دستگاه ها قسمت فعال دستگاه درون یک محفظه مطمئن قرار گرفته شده است تا ایمنی بیشتر را فراهم آورده و محیط پیرامون را از اشعه لیزر و همچنین پرتاب احتمالی ذرات فلز در امان نگاه دارد. Da ta has ᠎been g ener ated by GSA C ontent Generator D em ov ersion !

دستگاه برش لیزر استیل

در این دستگاه ها براحتی میتوان قدرت و تمرکز لیزر را برای برش با ضخامتهای مختلف تنظیم کرد. یکی از متریال هایی که می توان با استفاده از دستگاه برش لیزر فلزات برش داد و یا حکاکی کرد استیل می باشد. بنابراین در این مقاله قصد داریم به یکی از روشهای برش این آلیاژ پرکاربرد و محبوب بپردازیم. قابلیت تماس مستقیم با مواد غذایی: تنوع محصولات برش لیزر استیل بسیار زیاد و نمونههای آن در بسیاری از صنایع پرکاربرد قیمت دستگاه برش لیزر استیل است. در صنایع مختلف میتوان مواد و سطوحی با اجناس گوناگون را توسط اشعه لیزر مورد برش قرار داد. مواد مولد لیزر به کمک جریان الکتریکی تهیه شده و با استفاده از تکههای آینه به اجسام مختلف انعکاس داده میشود. برش لیزر به عنوان یکی از مدرنترین راهکارهای برش زدن انواع مواد مختلف نظیر فلزات و غیر فلزات است که باعث صرفه جویی در هزینهها خواهد شد. وجود مزایای فراوان در استفاده از شیوه برش لیزر برای صنایع مختلف، به عنوان یکی از راهکارهای مؤثر در جهت کاهش هزینههای امروزی است.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.