بررسی نحوه اجرای صندوق ذخیره فرهنگیان در کمیسیون آموزش با حضور وزیر آموزش و پرورش

[ad_1]

دبیر کمیته آموزش و پژوهش شورای شورای اسلامی از ارزیابی عملکرد صندوق ذخیره فرهنگیان در جلسه امروز (سه شنبه 20 اردیبهشت) کمیته آموزش و پژوهش خبر داد.تحقیقات این شورا با حضور وزیر آموزش و پرورش. .

شیوا قاسمی پور در گفت وگو با ایسنا، در تشریح جلسه امروز (سه شنبه) کمیسیون آموزش و تحقیقات شورای اسلامی، گفت: در جلسه امروز این کمیته که با حضور وزیر آموزش و پرورش نیز برگزار شد، دو موضوع مطرح شد. از فرهنگیان دعوت شد تا از رئیس بنیاد برای تشریح فعالیت های بنیاد دعوت شود.

وی افزود: رئیس ذخیره فرهنگی با حضور در جلسه امروز کمیته به سوالات نمایندگان پاسخ داد. به نظر می رسد صندوق ذخیره فرهنگیان محدودیتی ندارد و به همین دلیل مسائل گذشته با رئیس صندوق که حدود دو ماه است در این سمت فعالیت دارد، در میان گذاشته شده است.

عضوکمیسیون تحقیقات آموزش و پرورش مجلس شورای ملی تصریح کرد: با توجه به حضور وزیر آموزش و پرورش، نمایندگان تصمیم گرفتند موضوع صندوق ذخیره فرهنگیان را مطرح کنند چرا که این صندوق مانند قلک است و از بین رفته است. نقل قول از حساب فرهنگیان به مدت 30 سال. این 30 سال به یک فرهنگسرا پرداخت می شود اما اینطور نیست و صندوق ذخیره فرهنگیان متشکل از 65 شرکت و یک سازمان بزرگ زیرمجموعه آن است.

قاسمی پور درباره دیگر دستور کار کمیته آموزش و پرورش افزود: موضوع دیگری که در جلسه امروز در دستور کار قرار گرفت، مربوط به مدارس خارج از کشور است که با توجه به طولانی بودن جلسات، بحث صندوق ذخیره فرهنگیان در جلسه آینده بررسی می شود. کمیته. به تعویق افتاده است.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.