برخی از واحدهای روسی از مرز اوکراین بازگشتند

[ad_1]

سخنگوی وزارت دفاع روسیه امروز (سه شنبه) گفت که یگان های نظامی در جنوب و غرب روسیه پس از پایان رزمایش، بازگشت نیروها به پایگاه های دائمی خود را آغاز کرده اند.

به گزارش اسپوتنیک، ایگور کوناشنکوف، سخنگوی وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که یک سری تمرینات با حضور اکثر یگان‌ها و نیروهای دریایی ادامه دارد.

کوناشنکوف به خبرنگاران گفت: «یگان‌های ارتش‌های جنوب و غرب پس از انجام وظایف خود حرکت به سمت پادگان ارتش خود را آغاز کرده‌اند.

وادیم آستافیف، سخنگوی ارتش روسیه نیز گفت که نیروهای منطقه نظامی جنوبی روسیه پس از رزمایش از کریمه به پایگاه خود بازخواهند گشت.

وی به خبرنگاران گفت: یگان‌هایی از ناحیه نظامی جنوب که وظایف خود را در چارچوب تمرینات تاکتیکی در پایگاه‌های آموزشی تسلیحات مختلط در شبه جزیره کریمه انجام داده‌اند، بازگشت به پایگاه دائمی خود را آغاز کرده‌اند.

دیمیتری پسکوف، سخنگوی کرملین در پاسخ به این سوال که آیا بازگشت نیروها به معنای کاهش تنش است، گفت که بازگشت برخی از نیروها به پایگاه های خود پس از رزمایش غیرعادی نیست. پ

وی گفت: ما همیشه می گوییم که پس از پایان رزمایش و پایان مدت زمان مشخصی، نیروها به مواضع ثابت خود باز می گردند و این اتفاق دوباره تکرار می شود. اینجا چیز جدیدی نیست این طبیعی است.

سخنگوی کرملین گفت که متهم کردن روسیه به حمله به اوکراین فقط یک کارزار بی سابقه برای تشدید تنش است. در واقع همه دنیا به همین دلیل در آشوب است و در واقع این چیزی نیست جز یک کمپین اطلاع رسانی بی اساس و کاملاً بی سابقه برای دامن زدن و تشدید تنش در اروپا.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.