با نسخه سبک یوتیوب با گوگل خداحافظی کنید

[ad_1]

YouTube Go، نسخه سبک وزن برنامه اصلی YouTube گوگل، در ماه آگوست تعطیل می شود.

به گزارش ایسنا، یوتیوب برای کاربرانی که اینترنت ضعیفی دارند اپلیکیشن Go را ایجاد کرد و قیمت بالای دیتای موبایل و گوشی های ارزان قیمت مانع از دسترسی آنها به اپلیکیشن اصلی یوتیوب شد. اما اکنون تیم یوتیوب می گوید که از زمان راه اندازی YouTube Go در سال 2016، یوتیوب پیشرفت هایی در برنامه اصلی خود ایجاد کرده است.

برخی ارتقاها به برنامه اصلی YouTube اجازه می دهد تا در تلفن های ارزان قیمت و آن هایی که سرعت اینترنت پایین تری دارند، راحت تر اجرا شود. تیم یوتیوب می‌گوید در حال کار بر روی کنترل‌های جدیدی است تا به افراد کمک کند در صورت دسترسی محدود به YouTube، استفاده از داده تلفن همراه را کاهش دهند، اما نگفتند چه زمانی این ویژگی‌ها در دسترس خواهند بود. کاربران یوتیوب اکنون باید برنامه اصلی یوتیوب را دانلود کنند، که بر خلاف نسخه سبک وزن، به همه اجازه می دهد نظر بدهند، پست کنند، محتوا ایجاد کنند و از حالت تاریک استفاده کنند.

به گزارش وب سایت انگجت، YouTube Go ابتدا در هند و اندونزی منتشر شد و سپس در سال 2017 به صورت بتا در دسترس همه کاربران قرار گرفت. یوتیوب در سال 2018 این اپلیکیشن را در بیش از 130 کشور دنیا راه اندازی کرد و کاربران زیادی توانسته اند این 10 مگابایت را دانلود کنند. برنامه اکنون زمان خداحافظی با این برنامه است.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.