بافت 1400/ خانه روی دوش «شهر خسته از امید»!

[ad_1]

سال 1400 به پایان می رسد که شاگردان خاموش الهام فراموش می کنند در خانه خود بازی کنند!

به گزارش ایسنا، پس از پایان کار مجید جلالی، سال 1400 با سرود بی صدا الهام «امید شهر خسته» آغاز شد. برخلاف انتظار، حضور الهام بخش صنعت نساجی را تغییر داده و قائمشهری ها منطقه را به مقصد پاییز ترک کرده اند. آنها زحمت کشیده اند و با نتایج مطلوب از انتهای جدول فاصله زیادی گرفته اند و در این میان حتی تعداد زیاد اعضای تیم نیز مانع پیشرفت شاگردان الهام گرفته نشده است.

بقا در مسابقات

آنها سرانجام در بیستمین دوره مسابقات به کار خود پایان دادند و در جایگاه سیزدهم قرار گرفتند تا اعضای تیم بی صدا را در آغوش بگیرند و در کنار مربی خود جشن شادی بگیرند. نکته جالب این فصل باخت های نساجی بود که بالاتر از سه تیم دیگر تا هفته پایانی برای بقا در لیگ دست و پنجه نرم می کردند اما در هفته 28 این تیم توانست در لیگ برتر بماند.

بافت 1400/ خانه روی دوش «شهر خسته از امید»!

در رفتن اسطوره باشگاه

اما تلخ ترین اتفاق سال 1400 برای قائمشهری ها درگذشت این اسطوره باشگاه بود. نادر داستانشان پس از یک دوره بیماری عروق کرونر قلب در سن 62 سالگی درگذشت. دستانشان در طول دوران بازی خود در این تیم حضور داشته و بیشترین گل های متوالی را در لیگ برتر ایران به ثمر رسانده است.

بافت 1400/ خانه روی دوش «شهر خسته از امید»!

رویه حمام

دغدغه اصلی دنیای نساجی پس از پایان لیگ برتر، نامناسب بودن چمن شهید وطنی و ممنوعیت بازی در چمن مصنوعی است. قبل از شروع مسابقات، پروژه تبدیل چمن مصنوعی ورزشگاه به چمن طبیعی آغاز شده بود، اما تاخیرهای متعدد، تغییر برنامه آماده سازی زمین و کنار گذاشتن این پروژه باعث شد قائمشهری ها صحبت کنند. پروژه آماده سازی چمن به دلیل کمبود بودجه و پیشرفت کند متوقف شد. توسعه مجدد باشگاه نساجی را مجبور کرد در استادیوم دیگری بازی کند.

ورزشگاه شهدای ساری انتخاب خوبی برای قائمشهری ها برای انجام بازی های خود در این ورزشگاه است. با وجود مشکلات و کاستی های این ورزشگاه ابتدا مسابقات به میزبانی ساری برگزار شد اما شرایط نامناسب زمین در نهایت باعث شد تا مدیران باشگاه به فکر تغییر مجدد سایت میزبان باشند. آنها یک هفته در ورزشگاه با جهان بازی کردند و سپس بازی بعدی را در ورزشگاه امام رضا برگزار کردند.

این خانه همچنان در اختیار شاگردان الهامی است و به نظر می رسد در مرحله بیست و یکم مسابقات قهرمانی کشور نتوانند به شهید وطنی برگردند. اگرچه آنها باید در همه دیدارها مهمان باشند اما عملکرد و نتایج این تیم مورد تمجید کارشناسان قرار می گیرد. تا پایان سال 1400، آنها جایگاه خود را در وسط جدول حفظ کرده بودند. قائمشهری با 27 امتیاز و فاصله چندانی تا نیمه بالای جدول در رده دوازدهم جدول 1400 قرار گرفت. آنها نسبت به فصل گذشته پیشرفت چشمگیری داشته اند.

ملی گرایان سابق در میان دانش آموزان الهام بخش

نکته قابل توجه حضور بازیکنان باتجربه در تیم نساجی است. ابتدا علیرضا حقیقی دروازه بان سابق تیم ملی ایران در جام جهانی 2014 به نساجی پیوست و در طول فصل با نمایش های خوب خود جایگاه خود را در دروازه تیم تثبیت کرد. علاوه بر این بازیکن سابق اوساسونا و کاپیتان سابق تیم ملی ایران پس از جدایی از تراکتورسازی به جمع شاگردان الهام اضافه شد و این روزها نقش تاثیرگذاری را در هدایت این تیم ایفا می کند.

بافت 1400/ خانه روی دوش «شهر خسته از امید»!

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.