بازگشایی کارخانه رب اسدآباد در آینده نزدیکایسنا/ همدان فرماندار اسدآباد از فعال شدن مجدد کارخانه چسب این شهرستان در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش ایسنا، جناب آقای حسینعلی شرعی در این ستاد در خصوص تسهیل و رفع مشکلات واحدهای تولیدی شهرک صنعتی اسدآباد با حضور تنی چند از مدیران کل شرکت استان در این شهرک صنعتی بیان کرد: برای امور قضایی با پیگیری های لازم مشکلات این واحد صنعتی برطرف شده و در آینده نزدیک به چرخه سازی باز خواهد گشت.

وی گفت: شهرستان اسدآباد یکی از قطب های مهم تولید گوجه فرنگی استان همدان است و همه ساله بخش عمده ای از تولیدات کشاورزی این شهرستان به این محصول اختصاص می یابد. حل مشکل گوجه‌کاران اسدآبادی در تحویل گوجه‌فرنگی تولیدی خود صفر خواهند داشت

شرکا ظرفیت اسمی این کارخانه را 1300 تن برآورد کرده و بیان می کنند: در مرحله اولیه تولید در فصل برداشت گوجه فرنگی، این کارخانه مانند گذشته 110 نفر پرسنل خواهد داشت و مدت مشابه قبل را شامل می شود. . مدیریت و ثبت کارخانه می تواند 130 نفر را در این زمینه استخدام کند.

وی درباره سیستم ارتباطی خط تلفن این شهرک نیز گفت: شهرک صنعتی اسدآباد از روستای مجاور شهرک که به دلیل سرقت های مکرر ارتباط ناپایدار است با اعتباری بالغ بر 100 میلیون تومان با یک خط تلفن ثابت وصل می شود. با ظرفیت 25 خط، شهر از طریق یک سیستم سوئیچینگ MDU متصل شد.

نماینده مردم اسدآباد در کنگره تجارت اسلامی با اشاره به 92 هکتار شهرک صنعتی این شهرستان خاطرنشان کرد: در حال حاضر 18 کارخانه تولیدی و صنعتی در شهرک صنعتی اسدآباد وجود دارد که از این تعداد 14 واحد فعال و 4 واحد تعطیل و در اختیار بانک است.

کیومرث سرمدی وله با بیان اینکه ظرفیت شهرک غیرقابل قبول است، تصریح کرد: شهرک صنعتی اسدآباد زیرساخت های لازم را دارد و می توان در این راستا توسعه بیشتری داد و مشکلات واحدهای موجود مستقر در شهرک را برطرف کرد. شهر باید سرمایه گذاران را جذب کند خیلی بیشتر در این شهرک برای رونق تولید و اشتغال شهرستان اقدام شود.

وی همچنین با اشاره به مشکل برق موجود شهرک صنعتی اسدآباد اظهار داشت: با قول مساعد شرکت شهرک های صنعتی استان همدان و برق باختر، مشکل کمبود برق این شهرک نیز حل می شود.

سرمدی واله با بیان اینکه تولید و تلاش برای رفع مشکلات اقتصادی در کشور ما ریسک و موانع زیادی دارد، گفت: دولت سیزدهم در نظر دارد از طریق تولیدکنندگان موانع تولید را برطرف کند.

وی با اشاره به مشکلات موجود برای واحدهای مستقر در شهرک افزود: مشکلات برخی واحدهای تولیدی در شهرک برخی از مشکلات داخلی و منطقه ای است که می توان بررسی کرد، حل کرد، برخی استان ها می توانند حل کنند. و حتی با ردیابی یک کشور. “بودن.

مشکلات نقدینگی، قطعی برق، آتش نشانی شهرک بدون خودروی آتش نشانی، بالا بودن شهریه، سود بالای بانکی در اعطای تسهیلات، حضور واسطه ها و دلالان در تامین مواد اولیه، سوخت، بیمه، کمبود در این جلسه صاحبان واحدها به مشکلاتی اشاره کردند. برای حل این مشکلات، مدیران کل مربوطه دستورات لازم را در جلسه ارائه کردند.

در پایان از واحدهای مستقر در شهرک با حضور مسئولین عالی رتبه شهرستان و مدیران کل ادارات از جمله انجمن ها و انجمن های کارگری و رفاه اجتماعی در شهرک های صنعتی استان بازدید بعمل آمد.

انتهای پیام/Source link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.