بازگشایی مرزهای چیلات و چنگوله در حال پیگیری است

[ad_1]

ایسنا/ ایلام استاندار ایلام از پیگیری فعال شدن بازارچه های استانی خبر داد و گفت: پس از ماه مبارک رمضان برای بازگشایی بازارچه های مرزی چیلات و چنگوله با فرمانداران میسان و واسط عراق دیدار خواهیم کرد.

دکتر «حسن بهرام نیا» در جلسه شورای اداری شهرستان ایوان که با حضور دکتر فلاحی نماینده مردم در شورای شورای اسلامی برگزار شد، گفت: انجام شد.

وی با بیان اینکه تلاش می کنیم تا شش ماه آینده اعتبارات لازم را اختصاص دهیم تا مصلی شهر ایوان به بهره برداری برسد، گفت: بحث خط چهارگانه رواق – تونل اربعین از طریق ماده 23 اجرا می شود.

استاندار ایلام با قدردانی از حضور و فعالیت اصحاب رسانه استان گفت: رونق تولید برای استفاده از همه ظرفیت های موجود و به کارگیری تمام توانمندی های آنها ضروری است.

آقای بحرین با اشاره به زمان استقرار دولت در کشور و استان گفت: در این مدت تلاش ها برای حل مشکلات استان به خوبی انجام شده و این تلاش ها به موقع ادامه خواهد داشت. جدی “

نماینده ارشد استانداری با اشاره به رایزنی مرزی با عراق گفت: در این مرحله با دو استاندار دیالی و واسط عراق دیدار کردیم و امروز اولین محموله را از هلال شمالی به عراق صادر کردیم. مرز.”

وی افزود: این یک نتیجه مهم از کار تیمی استانی است که از همه عزیزان و کسانی که شرکت کردند تشکر می کنم.

استاندار ایلام از ادامه نظارت برای فعال سازی بازارچه های استان خبر داد و گفت: پس از ماه مبارک رمضان با فرمانداران میسان و واسط عراق برای بازگشایی بازارچه های مرزی چیلات و چنگوله دیدار خواهیم کرد.

وی از برنامه دولت برای افزایش مرزنشینان خبر داد و گفت: حدود 5000 خانوار در مرزنشین داریم که فعال شدن سه مرز چیلات، چنگوله و هلاله شمالی با استان های عراق موجب اشتغال و توسعه این استان می شود. استان.”

باغداران در شهرک های صنعتی استان تجمع کنند


استاندار ایلام از تخصیص 40 میلیارد تومان برای زیرساخت های شهر ایوان خبر داد و گفت: از کل سرمایه تخصیصی 25 میلیارد تومان برای پروژه تونل چهار بانده ایوان-اربعین، 6 میلیارد تومان برای تصفیه خانه شهر ایوان. و 5 میلیارد تومان برای مدارس و مابقی اعتبارات به سایر مناطق زیربنایی شهرستان اختصاص دارد.

وی همچنین خواستار تکمیل 1077 واحد ملی مسکن شهر ایوان در اسرع وقت شد و افزود: با توجه به ظرفیت بالای شهر ایوان باید 102 واحد ملی مسکن در منطقه زرنه این شهرستان به متقاضیان در زمان مشخص شده

بهرام نیا ادامه داد: واگذاری تعداد واحدهای نهضت ملی در هر شهرستان یکی از معیارهای مهم ارزیابی مدیران است و این بخش به دلیل اینکه یکی از شعارهای کلیدی دغدغه دولت است باید مورد توجه جدی مسئولان قرار گیرد.

وی در ادامه خواستار جمع آوری خانه باغ های شهرک های صنعتی استان شد و گفت: لازم است با کمک دولت استان در اسرع وقت تمامی باغ خانه های شهرک های صنعتی استان جمع آوری شود.مرجع قضایی. .

استاندار ایلام در پایان تاکید کرد: در این راستا قصور مسئولین ذیربط غیرقابل قبول است و با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد.

پیش از تشکیل جلسه شورای اداری بهرامونیک برای بازدید از پروژه مسجد شهر ایوان، ساخت این مجموعه به مساحت حدود 2300 متر مربع تسریع شد.

سال گذشته 2 میلیارد و پانصد میلیون تنور به آن اختصاص یافت که تا امروز 717 میلیون تنور اختصاص یافته است.

در ادامه طرح سفر به شهر ایوان، بهرام نیا پس از بازدید از پروژه مسجدسازی شهر ایوان از کشتارگاه این شهرستان نیز بازدید و بر تسریع در تکمیل این کار تاکید کرد. استاندار ایلام از پروژه انتقال آب از سد کنگیر به دشت زرنه ایوان بازدید و در جریان وضعیت آب این سد و مشکلات کشاورزان قرار گرفت.

تصفیه خانه ایوان 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تاکنون 70 میلیارد برای این پروژه هزینه شده و حدود 35 میلیارد تومان نیاز است.

استاندار ایلام در شهرک صنعتی ایوان در بازدید از شرکت نورد فولاد ایوان خواستار مطرح شدن مشکلات و مشکلات واحدهای تولیدی در جلسات تخصصی شد و گفت: استاندار ایلام این کار را انجام داده است و پیگیری برای رفع موانع انجام شده است. به تولید این مجموعه.» و کمیته های تخصصی مانند ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در استان در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.