ایالات متحده و شورای اروپا از اوکراین در دفاع سایبری حمایت می کنند

[ad_1]

رئیس جمهور آمریکا و رئیس شورای اروپا در بیانیه ای مشترک اعلام کردند که پس از حمله روسیه به اوکراین، آمریکا و شورای اروپا متعهد به افزایش همکاری در زمینه امنیت سایبری هستند.

به گزارش ایسنا، جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا و اورسولا فون لاین، کمیسر اتحادیه اروپا اعلام کردند: ما متعهد به تقویت همکاری های امنیت سایبری در پاسخ به حمله روسیه به اوکراین هستیم. ما با هم، تلاش های هماهنگ خود را برای حمایت از امنیت سایبری و دسترسی به اینترنت برای دولت های اوکراین و مولداوی افزایش خواهیم داد.

در بیانیه دولت آمده است: «با توجه به وضعیت اوکراین و جهان به طور کلی، ما به تقویت رفتار مسئولانه دولت در فضای سایبری ادامه خواهیم داد و برای تقویت قابلیت‌های سایبری در برابر فعالیت‌های مخرب و مخرب با یکدیگر همکاری خواهیم کرد.» بی‌ثباتی سایبری توسط عاملان. و غیر دولتی.

آنها افزودند که ایالات متحده و کمیسیون اروپا در حال ایجاد یک کارگروه مشترک برای رفع نیازهای انرژی سبز و امنیت انرژی اروپا هستند.

در بیانیه آمده است که ایالات متحده طی پنج سال آینده 11 میلیارد دلار برای مقابله با کمبود مواد غذایی، امنیت غذایی و تهدیدات تغذیه در سراسر جهان اختصاص خواهد داد، در حالی که اتحادیه اروپا بودجه 2.5 میلیارد دلاری را برای حل این مشکل متعهد کرده است.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.