اونی که گفت قراره با برزیل و آرژانتین بازی کنیم چه سابقه ای داره؟

[ad_1]

یکی از اعضای سابق کمیته نقل و انتقالات فدراسیون فوتبال می گوید هرکسی که ادعا می کند می تواند در زندگی روزمره خود مقابل بزرگترین تیم های جهان بازی کند، می تواند بازی بزرگی را ارائه دهد، حتی در رده جوانان و امید.

حسن غفاری در گفت وگو با ایسنا، درباره وضعیت نابسامان فدراسیون فوتبال در دوره کنونی که منتظر برگزاری کنگره و تعیین رئیس جمهور است، اظهار کرد: هرگز یک نظام موقت نیست، ممکن است زمان های نامشخصی در مورد آینده آن رخ دهد. ” کار “چه کسی می داند که او حداقل سه یا چهار سال است که در این سمت بوده است. بنابراین برنامه ریزی بلندمدت در این شرایط امکان پذیر نیست و برنامه ریزی کوتاه مدت به اندازه برنامه ریزی بلند مدت موثر نیست. فوتبال. این کاری نیست که شما انجام دهید. در دو یا سه ماه چون برنامه ریزی طولانی مدت می طلبد.

عضو سابق کمیته نقل و انتقالات فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: باید مشخص شود طرفداران تیم ملی اعم از بزرگسالان، جوانان، جوانان، نوجوانان و نه نوجوانان چه کسانی هستند؟ زمانی که من سه چهار ماه مسئولیت آن را برعهده داشتم، زیرساخت های یک مجموعه از نهادهای حاکمیتی گرفته تا مدارس و فدراسیون ها ضعیف شد و روزمره شد. می دانیم که زندگی روزمره هرگز جواب نداده است. برنامه های بلندمدت گاهی به دلیل انتخاب نامناسب جواب نمی دهد، چه رسد به برنامه های کوتاه مدت که مجری در آن سمت مشخص نیست. او حتی نمی داند از بودجه موجود چقدر باید هزینه کند و آیا می تواند ظرف یک تا دو سال نیرو استخدام کند؟ چون دست و بال خودشان بسته است و ثابت شده که دوره موقت در همه ارگان ها به ضرر آن گروه است چون دست و پای آن مدیر بسته است.

وی با تاکید بر اینکه وضعیت حاکمیتی فدراسیون باید هر چه سریعتر مشخص شود، گفت: در این زمینه باید هر چه سریعتر وضعیت مجموعه مشخص شود و فردی حق تعیین سرنوشت داشته باشد. سه یا چهار سال آینده. «آهسته، به نفع فوتبال. یک دوره کوتاه نمی تواند اثر یک دوره طولانی داشته باشد.

غفاری با اشاره به برگزاری همایش این فدراسیون در دهم خردادماه برای رای گیری برکناری یا ماندن عزیزی خادم، گفت: بعد از دهم خرداد این مجموعه نسبت به الان پایداری پیدا می کند. زمین یا در هوا هر زمان که ثبات وجود دارد، اگر خیرخواهانه و خیرخواهانه است، پس با ثبات کار کنید، زیرا می تواند یک برنامه بلند مدت داشته باشد. وقتی نمی دانید دو یا سه ماه دیگر شغل فعلی خود را خواهید داشت، نمی توانید روی آن حساب کنید و کارایی لازم را داشته باشید. اگر ثبات بازگردد و افراد پاک، روشن فکر و باهوش پیش قدم شوند و به جلو حرکت کنند، قطعاً نتایج را خواهند دید.

عضو سابق کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره پاداش پرداختی به چند کارمند از جمله رئیس اتحادیه که تاییدیه قانونی نداشت، گفت: اگر حرفی می زدم می گویید او دروغگو است. در زمان خود ما فیش حقوقی داشتیم و همه فرم را امضا می کردند و به حقوق دیگران نگاه می کردند. من همچنین می بینم که افراد بالا و پایین من چقدر می گیرند. مثلا آقای صفایی فراهانی پولی به عنوان حقوق دریافت نمی کند. بیشترین دستمزد به دکتر حبیبی، دانشور و من تعلق می گیرد که 180 هزار تومان دریافت می کنیم اما منبع اصلی درآمد ما از خارج از این فدراسیون تامین می شود. ما به خاطر عشق و علاقه به فوتبال کمک کردیم. راننده آقای صفایی مرا به خانه می برد. آمد و گفت پولی که به آقای غفاری می دهید شامل شکلات پسرش نمی شود. آقای فراهانی هم تایید کرد. حقوق نمی گیریم اگر عشق نباشد و یکی برای پول بیشتر وارد شود، این تصمیمات هم گرفته می شود و به جای 200 تومان، برای خودشان 400 تومان می نویسند.

وی درباره بازی های تدارکاتی تیم ملی و وعده بازی با برزیل و آرژانتین که عملی نشد، گفت: هر کی گفته باید یک سری بازی برای تیم ملی در رده جوانان و امید با تیم های خوب اسپانیا و ایتالیا فراهم کند. و رزومه داشته باشید.» به علاوه سند و قرارداد قبلی وجود ندارد که نتوان در مورد آن صحبت کرد. ایتالیا برای سه سال آینده برنامه دارد. برعکس، اگر بازی را بپذیریم، بازی با برزیل همچنان به پول زیادی نیاز دارد و آیا بودجه کافی برای این کار خواهیم داشت؟ در این شرایط برزیل مقابل اتحادیه بدهکار و تیم بی پول چگونه بازی خواهد کرد؟ یکی از دلایل بازی های دوستانه کسب درآمد است. به ویژه برای تیم های برتر سودآور است.

غفاری پاسخ داد که برخلاف دفعه قبل که با ترکیه، روسیه و الجزایر بازی کردیم، این بار به نظر نمی رسد این اتفاق بیفتد؟ او گفت که بازی با ترکیه به دلیل ارتباط کیروش بوده است. با وجود اینکه یکی از فدراسیون های موفق هستیم، چند بار سعی کردیم با ترکیه بازی کنیم و حتی سفیر این کشور هم علاقه مند بود، اما به کشور دیگری منتقل شد و این تغییری نکرده است. کیروش از توانایی خود استفاده کرد و چند بازی دوستانه خوب ارائه شد، اما اکنون این توانایی وجود ندارد. ارتباط و اعتباری که او (کیروش) دارد الان نیست. در قدیم اگر کشوری مقابل کشور دیگری بازی می کرد به خاطر آبروی آن کشور نبود، به خاطر سرمربی بود. یک مربی می تواند یک تیم را بالا و پایین کند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.