اولین پرواز ماهان خود را در فرودگاه یزد با سلام آبی انجام دهید

[ad_1]

ایسنا/ یزد اولین پرواز ماهان به یزد با اجرای صلوات آب و یا آب پاشی مورد استقبال کارکنان فرودگاه استان قرار گرفت تا تفاهم نامه تاسیس شرکت هواپیمایی استان یزد رنگ و بوی تندتری داشته باشد.

اولین پرواز شرکت هواپیمایی ماهان دوشنبه شب و 15 روز پس از امضای تفاهم نامه تاسیس شرکت هواپیمایی در استان یزد انجام شد که چند تن از مسئولان استانی در واکنش به این پرواز پیش از این امضا کرده بودند. آغاز اجرای این تفاهم نامه

این تفاهم نامه به منظور مشارکت در ایجاد و راه اندازی شرکت هواپیمایی مسافربری و باربری با مرکز و با محوریت شهر یزد در دیدار با «مهران فاطمی» مدیرعامل یزد، «حمید عرب نژاد» مورد اشاره قرار گرفت. مدیرعامل شرکت هواپیمایی ماهان و «محسن نادری» مدیرعامل شرکت بین‌المللی موبایل (جاده، ریلی، دریایی) منعقد شدند.

«مهران فاطمی» استاندار یزد در این مراسم گفت: گردشگری یکی از اولویت های استان یزد است و در واقع یزد در این مدت برای رسیدن به قله نیازمند دو بال گردشگری و نوآوری است.

وی توسعه گردشگری هوایی را یکی از اولویت های کلیدی برای توسعه گردشگری در یزد عنوان کرد و گفت: در طول سالیان گذشته رایزنی های زیادی در این زمینه انجام شده اما نتیجه ای نداشته است اما در عین حال خوشبختانه تلاش شده است. در ماه های اخیر نتیجه داده است. «ما شرکت هواپیمایی استان یزد هستیم.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.