اولین روز خانواده ورزش شهروندی اردبیل برگزار می شود

[ad_1]

ایسنا/ اردبیل با استقبال و مشارکت گرم خانواده های اردبیلی اولین روز ورزش مدنی محور در فرهنگسرای بانوان و خانواده شهر اردبیل برگزار شد.

رئیس سازمان فرهنگی ورزشی شهرستان اردبیل 26 اردیبهشت با اعلام این مطلب در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اولین روز ورزش خانواده شهروند محور امروز با حضور چهره های خانواده های اردبیلی و دوستان ورزشکار در فرهنگسرای بانوان و خانواده شهر اردبیل برگزار شد.

ابراهیمی هدف از اجرای برنامه های ورزشی سازمان فرهنگ و ورزش شهرستان اردبیل و روز ورزش شهروند خانواده را ارتقای نشاط اجتماعی، ارتقای سلامت، مراقبت از مردم، سلامت جسمی و روانی مردم عنوان کرد.

رئیس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل ادامه داد: با اجرای این جشنواره ها زمینه مشارکت حداکثری اهالی و خانواده ها فراهم شود و در عین حال با فرهنگ سازی فرهنگ، سلامت و نشاط اجتماعی خانواده ها افزایش یابد. فرهنگسرای خانواده شهر اردبیل محلی برای فعالیت های اجتماعی و فرهنگی خواهد بود.

ابراهیمی به تداوم ورزش شهروندی در محلات اشاره می کند و می گوید: گسترش ورزش شهروندی به ویژه در محلات کم برخوردار گام بزرگی برای عدالت اجتماعی است و سازمان برنامه های ویژه ای در این زمینه دارد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.