اولیانوف: منتظر بازگشت باقری به وین هستیم تا قرارداد نهایی شود

[ad_1]

نماینده روسیه در سازمان های بین المللی در وین اعلام کرد که شرکای برجام (نه ایران) در جریان مذاکرات وین با تیم مذاکره کننده آمریکا مشورت کردند.

به گزارش ایسنا، میخائیل اولیانوف، نماینده روسیه در سازمان های بین المللی در وین در صفحه توئیتر خود نوشت: شرکای برجام (غیرایرانی) و آمریکا رایزنی های غیررسمی در چارچوب مجمع. مذاکرات در وین انجام دادند.

اولیانوف: منتظر بازگشت باقری به وین هستیم تا قرارداد نهایی شود

اولیانوف افزود: منتظر بازگشت دکتر علی باقری، مذاکره کننده ارشد ایران از تهران به وین هستیم تا بر سر احیای برجام به توافق برسیم.[توافق هسته‌ای] پایان
علی باقری، مذاکره کننده ارشد جمهوری اسلامی ایران، عصر امروز (یکشنبه) با دستور کار مشخص برای پیگیری مذاکرات با هدف حل و فصل مسائل معوقه وارد وین می شود که در حصول توافق با چالش های مهمی مواجه شد.

به گزارش ایسنا، ادامه اتخاذ رویکرد غیرقابل قبول از سوی طرف های غربی برای حل و فصل مسائل باقیمانده، باعث طولانی شدن نامعقول مذاکرات و ایجاد شرایط غیرقابل پیش بینی شده است.

در جلسه اخیر شورای عالی امنیت ملی، درخواست برای حل سریع موضوعات باقی مانده که مذاکرات را در «مرز توافق یا بن بست قرار داده است»، بر پذیرش هرگونه توافقی مشروط به تعیین تکلیف این موارد تاکید کرد. .

از نظر ایران هیچ محدودیت زمانی وجود ندارد که بتواند مانع از ادامه مذاکرات تا حصول نتیجه و توافق خوب شود و فضای رسانه ای در مورد نتیجه گیری مورد توجه قرار نگیرد.مذاکرات و ….

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.