اقدام کوتاه مدت معلمان جهادگر برای بازگرداندن دانش آموزان غایب از مدرسه در کرونا

[ad_1]

ایسنا/ چهارمحال و بختیاری دبیر کل انجمن فرهنگ جوان تاکید کرد: طرح نهضت جهادی معلمان جهادگر داوطلب در استان ها اقدامی کوتاه مدت برای ارتقای توان ارائه کمک های اولیه در ضایعات عروق کرونر برای آموزش و پرورش و دانش آموزان است. .

علی فلاحتکار 15 اردیبهشت ماه در مراسم تجلیل از 116 معلم جهادگر چهارمحال و بختیاری که به همت انجمن فرهنگیان جوان استان و جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی و با حمایت بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) شهرکرد برگزار شد، با اشاره به کمپین “معلم خوب من”. وی در بستر شبکه شاد به همت جمعیت فرهنگیان جوان اعلام کرد: تاکنون دو هزار اثر به این پویش ارسال شده است.

دبیر انجمن نویسندگان جوان فرهنگی در تشریح اقدامات فرهنگیان جوان کشور گفت: در شش استان کشور با همکاری قرارگاه عدالت آموزشی سازمان احسان نزدیک به 20 هزار نفر حدود 200 هزار ساعت به تدریس پرداختند.

فلاحتکار با تاکید بر اینکه حرکت جهادی معلمان داوطلب در استان ها اقدامی کوتاه مدت برای توانبخشی فوری ضایعات عروق کرونر است، تاکید کرد: اقدام بلندمدت جامعه فرهنگی جوان برنامه ریزی برای کیفیت و توزیع کلی معلمان است. در زمینه هایی مانند استعدادیابی، بی نظمی، مدیریت کلاس درس و … به طوری که دانش آموزان دیگر نیازی به درس های فوق برنامه و آرایش نداشته باشند. پیش بینی می شود این گام در چهارمحال و بختیاری برداشته شود و نقطه آغاز حرکت معلمان این جمعیت در استان ها بر همین موضوع متمرکز شود.

دبیر کل کانون فرهنگ جوان در خصوص علت نامگذاری این جمعیت گفت: فرهنگ عنوانی است که به معلمان اطلاق می شود و مقام معظم رهبری این جمعیت افسران ناجا هستند و سربازان انقلابی در آنجا حضور دارند.

فلاحتکار بیان می کند: نکته دیگر اینکه معلمان پایه تمدن جدید هستند و حرکت انقلاب به سمت تمدن باید توسط معلمان انجام شود. همچنین کلید واژه جوانان در بیانیه گام دوم انقلاب مورد تاکید رهبری قرار گرفت و تاکید کردند که مسئولیت بر دوش جوانان گذاشته شود.

وی با تاکید بر اینکه مسئولیت دادن به جوانان لزوما به معنای پشت میز گذاشتن آنها نیست، گفت: معلمان جوان پایه گذار تمدن جدید جهانی و افسران جوان جهان سپاه هستند.

دبیر کل انجمن ملی فرهنگ جوانان، ارائه سازوکاری برای تبدیل وضعیت آموزشی از وضعیت فعلی به مطلوب را از وظایف این مجموعه در سال جاری می داند و توضیح می دهد: یکی از راه های ایجاد سازوکار توانمندسازی است. تا این سازوکار عمل کند و این موضوع در دستور کار جامعه فرهنگی جوان نیز قرار دارد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.