افزایش ساعات کار کتابخانه فاطمیون

[ad_1]

ایسنا/ قم مدیر کتابخانه، موزه و مرکز اسناد حرم مطهر حضرت معصومه(س) گفت: با توجه به نزدیک بودن کنکور دکتری، کارشناسی ارشد و کارشناسی، دو ساعت به ساعت کاری نامه اضافه شده است.موسسه فاطمی به نشانی درخواست نامزدها خواهد بود.

حجت الاسلام محمدجواد بهشتی پور در گفت وگویی در خصوص ساعات کاری و ظرفیت کتابخانه فاطمی گفت: کتابخانه آستان مقدس حضرت معصومه(س) همه روزه از ساعت 8 صبح تا 20 پذیرای پژوهشگران و دانشجویان کاربر است.

وی افزود: با توجه به نزدیک بودن زمان آزمون ورودی مقاطع دکتری، کارشناسی ارشد و کارشناسی بنا به درخواست مشتری دو ساعت به ساعت کاری کتابخانه فاطمی اضافه شده است و مجموعه تا ساعت 10 شب باز است. “

مدیر کتابخانه، موزه و مرکز اسناد حرم مطهر حضرت (ع) ادامه داد: ظرفیت کتابخانه حرم مطهر برای استفاده دانشجو در طبقه همکف 110 نفر و در لابی عمومی 200 نفر و علاوه بر آن پنج پژوهشی است. اتاق هایی با ظرفیت 100 نفر ویژه پژوهشگران دانشگاهی و حوزوی از سطح 3 به بالا.

وی گفت: برای عضویت در بخش برادر در کتابخانه فاطمی باید ثبت نام و کارت عضویت دریافت کنید.

بهشتی پور گفت: محله خواهران نیز در دو اتاق مطالعه با ظرفیت 210 نفر پذیرای مشتریان است. در این حوزه به دلیل پژوهش محور بودن استفاده از این کتابخانه برای محققین حوزوی و دانشگاهی رایگان و ظرفیت کامل برای طلاب می باشد.

وی با بیان اینکه مراجعه کنندگان به کتابخانه فاطمیه می توانند از خزانه آزاد این کتابخانه استفاده کنند، خاطرنشان کرد: در خزانه روباز کتابخانه فاطمیه حدود 52 هزار جلد کتاب خواهر و بیش از 59 هزار جلد در قسمت برادر وجود دارد. هزار کتاب در کتاب مرجع، هزار کتاب در بخش خواهر و 1300 کتاب در بخش برادر وجود دارد.

مدیر کتابخانه، موزه و مرکز اسناد حرم مطهر حضرت معصومه (س) گفت: کتابخانه فاطمی علاوه بر گنجینه قفسه باز، دارای شش گنجینه دیگر از جمله گنجینه خطی، گنجینه نفیس، سنگ نگاره های سربی، منابع ویژه، ضمائم و گنجینه قرآن های چاپی. در صورت درخواست در اختیار محققین قرار می گیرد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.