افتتاح 15 بنای روستاهای مرکز رفسنجان توسط استاندار کرمان

[ad_1]

ایسنا/ کرمان 15 پروژه عمرانی با بیش از 18 میلیارد تومان اعتبار در روستاهای مرکزی رفسنجان توسط استاندار کرمان افتتاح شد.

به گزارش ایسنا، در سالروز دهه مبارک فجر، مرکز بهداشت کل نگر سعادت آباد رفسنجان و 15 پروژه عمرانی در روستاهای مرکز رفسنجان امشب با حضور زینیوند، استاندار کرمان، پورمحمدی استاندار رفسنجان، محمدی شاهرخی رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان. و جمعی از مردم و حامیان مراسم افتتاحیه را افتتاح کردند.

رئیس دانشگاه علوم بهداشت رفسنجان درباره مرکز جامع پزشکی سعادت آباد گفت: این مرکز با متراژ 500 متر و اعتبار 3 میلیارد تومان ساخته شده که 2 میلیارد و 200 میلیون تومان آن پذیرفته شده است. آقای قاسم علیزاده و 800 میلیون تومان دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان برای تجهیز مرکز و نمای بیرونی آن پرداخت کردند.

دکتر محمدی شاهرخی افزود: این مرکز 15 هزار و 700 نفر جمعیت از روستاهای عبدل آباد، سعادت آباد، علی آباد انقلاب، ناصریه، کریمه آباد علیا و محمدآباد میثم را تحت پوشش دارد.

در همین مراسم 15 کار عمرانی با اعتباری بیش از 18 میلیارد تومان در روستاهای مرکز رفسنجان به بهره برداری رسید.

استاندار کرمان به همراه امام جمعه، فرماندار رفسنجان و تیم مدیریتی با مادر شهیدان باقریان نیز دیدار و پیگیر امور ایشان شد.

دکتر زینیوند با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا توجه و آسایش والدین و خانواده شهدا را از وظایف اخلاقی و دینی مسئولان نظام جمهوری اسلامی خواند.

به گزارش ایسنا، استاندار کرمان همچنین از مجموعه ورزشی و تفریحی بانوان آگاه بازدید و سالن آمفی تئاتر این مجموعه را افتتاح کرد.

افتتاح 15 بنای روستاهای مرکز رفسنجان توسط استاندار کرمان

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.