افتتاح پل خیابان طبرسی با ماموریت / پروژه حل مشکل تقاطع های شمال مشهد

[ad_1]

ایسنا/ خراسان رضوی شهردار مشهد با اشاره به افتتاح خیابان طبرسی به رسالت گفت: مبنای ما حل ریشه ای، عمیق و گسترده مشکلات با راهکارهای معقول و ماندگار است. امیدواریم در سال آینده پروژه ای را آغاز کنیم که مشکل ترافیک شمال مشهد را به طور اساسی و برای همیشه حل کند و افق آن تا 50 سال آینده مشهد الرضا (ع) باشد.

سید عبدالله ارجایی در مراسم افتتاح پل خیابان طبرسی یکی از سیاست های اصلی مدیریت شهری در این مدت را تکمیل پروژه های نیمه تمام دانست و گفت: .

وی افزود: تکمیل پروژه ها بسیار حائز اهمیت است زیرا همکاران فنی و عملیاتی در اجرای آن مشارکت دارند و در صورت عدم تامین اعتبار پروژه، کارگران دچار مشکل می شوند. بنابراین دغدغه اصلی ما تکمیل پروژه های نیمه تمام است. شورای مسلمین مشهد نیز بر این موضوع تاکید کرد و به شورای معاونین شهردار ابلاغ شد تا تمام تلاش خود را برای تکمیل پروژه های نیمه تمام متمرکز کنند.

شهردار مشهد ادامه داد: امروز شهردار منطقه 3 از پیشرفت 55 درصدی در آذرماه سال جاری خبر داد، اما تا شهریور که مدیریت شهری جدید روی کار آمد، پیشرفت بسیار کمتر از مشهد بود، این عدد. و خوشبختانه این پروژه به بهره برداری رسیده است.»

آقای ارجایی افزود: این هفتمین پروژه عمرانی نیمه تمام معاونت حمل و نقل و ساختمان است که در دوره جدید مدیریت شهری به بهره برداری می رسد. از شهریورماه امسال تا کنون، تقاطع غیرهمسطح مصلی، فاز 25 هکتاری پارک رودخانه، تقاطع غیرهمسطح خلیج فارس، تونل آزادی تا جانباز و پل رسالت 85 افتتاح و امروز پل طبرسی به بهره برداری رسیده است.

وی گفت: جلوی ترمینال مسافربری را در شهریورماه با 13 درصد پیشرفت مواد دریافت کردیم. آقای منبتی و همکارانش این پروژه را برای کار با جهاد آماده کرده اند و اگر این اتفاق نیفتد امسال با این تعداد زائر مشکلات زیادی خواهیم داشت.

شهردار مشهد با بیان اینکه پل آزادگان در شمال شرق کشور طی چند روز آینده ساخته می شود، گفت: این اتفاق نشان از پویایی و شادابی شهر دارد و نشان می دهد که با وجود مشکلاتی که وجود دارد، کارهای اجرایی در حال انجام است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، ارجعی گفت: پروژه های عمرانی در منطقه 3، گفت: اساس ما این است که با راهکارهای معقول و ماندگار، مشکلات را به صورت بنیادی، ریشه ای و عمیق حل کنیم.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.