اعلام نتایج مرحله سوم دفاع از پایان نامه ششم استانی آذربایجان شرقی

[ad_1]

ایسنا/ آذربایجان شرقی معاون فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی آذربایجان شرقی گفت: پایان نامه مرحله استانی ششمین دوره مسابقات دفاع ملی پایان نامه سه دقیقه ای ویژه دانشجویان دکتری و کارشناسی ارشد توسط سازمان جهاد استان میزبان و نتایج آن اعلام شد.

احد حاجی بلند در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به هدف برگزاری پنجمین دوره مسابقات سه دقیقه ای دفاع از پایان نامه کشور، اظهار کرد: تقویت مهارت های ارتباطی، تبدیل ایده ها به محصول و ثروت و تقویت ارتباط دانشگاه با سرمایه گذاران از اهداف برگزاری این دوره است. از این مسابقات است.”

وی خاطرنشان کرد: این مسابقه از سال 2008 در دانشگاه کوئینزلند استرالیا آغاز شد و هم اکنون در بسیاری از دانشگاه های معتبر دنیا در حال اجرا است و دانشجویان به صورت رسمی و سپس به صورت مستقل در سال های 96 و 97 وارد مسابقات می شوند.

وی با اشاره به تعداد شرکت کنندگان در مرحله استانی این مسابقات گفت: 19 دانشجوی کارشناسی ارشد آذربایجان شرقی برای شرکت در مسابقه ثبت نام کرده اند و مرحله استانی مسابقات به دلیل محدودیت اشتراک به صورت مجازی و غیر حضوری برگزار می شود. “

حاجی بلند گفت: پس از ارزیابی فیلم های دریافتی شرکت کنندگان، سروناز عبدلی ناصر از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز مقام اول، فاطمه حسن پور از دانشگاه صنعتی سهند دوم و سینا پورحاجی از دانشگاه صنعتی سهند برنده جایزه سه مقام شدند. .

اعلام نتایج مرحله سوم دفاع از پایان نامه ششم استانی آذربایجان شرقی

اعلام نتایج مرحله سوم دفاع از پایان نامه ششم استانی آذربایجان شرقی

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.