اعلام تصمیم جدید در خصوص عوارض ساختمان در سال 1400 در جلسه آتی شوراسخنگوی شورای شهر از تصمیمات جدید در خصوص طرح تعیین مهلت تسلیم اظهارنامه عوارض ساخت تا سال 1400 در جلسه آتی شورا خبر داد.

به گزارش ایسنا، علیرضا نادعلی با اشاره به برگزاری جلسه هم اندیشی امروز شورا از حضور مهدی چمران رئیس شورا به صورت آنلاین در این جلسه خبر داد و افزود: دو معاون شهردار مقرر شدند تا تصمیمات جدید را در جلسه بعدی هیئت مدیره ارائه کنند.

وی افزود: همچنین دو نفر از اعضای ناظر در کمیته گردشگری خارجی فرمانداری شهرستان در این جلسه با رای گیری اعضای شورا مشخص و در جلسه آینده به صورت علنی معرفی خواهند شد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه در این جلسه صحبت از افزایش دستمزد کارکنان رسمی و پیمانی شهر در سال 1401 شد، ادامه داد: برای اعضای شورای اسلامی شهر تهران معیشت شهر است. کارمندان بسیار مهم است و قابل نظارت است.

وی در خصوص نشست های هم اندیشی و دلایل برگزاری این جلسات گفت: برای اینکه رهبری شهرستان نسبت به طرح ها و لوایح ارائه شده با یکدیگر تفاهم داشته باشند، مشاوره و بررسی بیشتر انجام شود تا بتوانیم در زمان بررسی طرح ها و برنامه ها سریعتر تصمیم گیری کنیم. صورتحساب. . “

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر تهران، سخنگوی شورا در پایان حضور مهدی چمران رئیس شورا در جلسات گفت: در جلسات بعدی از حضور ایشان در شورا بهره مند خواهیم شد. .

انتهای پیام/Source link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.