اضافه شدن دو پهپاد جدید به ناوگان نیروهای مسلح

[ad_1]

با حضور امیر سرتیپ آشتیانی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، امیر خواجه فرد مدیرعامل سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع و جمعی از مسئولان نیروهای مسلح صفحه دستاوردهای این سازمان در عرصه پهپادها اعلام شد

به گزارش ایسنا، سردار سرتیپ محمدرضا آشتیانی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از نمایشگاه دستاوردهای سازمان صنعت هواپیمایی در حوزه پهپاد بازدید کرد، در جلسه این سازمان، اعیاد مبارک فجر و رجب و همچنین یادواره شهدای مدافع حرم شرکت کرد. صنایع دفاعی به ویژه دانشمند شهید دکتر محسن فخری زاده در بیانیه ای گفت: بدون شک صنعت پهپاد یکی از نقاط قابل اعتماد در ارتقای اقتدار و حراست جمهوری اسلامی است.

وی با بیان اینکه نزدیک به چهار دهه از شکل گیری این صنعت بومی در مجموعه صنایع هوایی وزارت دفاع می گذرد، گفت: امروز در چهل و سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با تدبیر حکیمانه حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) فرماندهی) و با تلاش تیمی از دانشمندان و کادر فنی هوانوردی شاهد تبلور و توسعه درخشان صنعت هوانوردی هستیم.صنعت پهپاد و ظهور دستاوردهای عملیاتی جدید در این مجموعه.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اعلام اینکه پهپاد یکی از ارکان مهم توان رزمی و عملیاتی نیروهای مسلح در افق فراتر از مرزهای آمریکاست، گفت: زمان زیادی در پیش داریم راه رسیدن به اوج شایستگی در این زمینه باید با اتکال به خداوند متعال و با تدبیر و اراده و تلاش روزافزون در جهت اعتلای این صنعت و ارائه محصولات جدید کوشا باشیم.

اضافه شدن دو پهپاد جدید به ناوگان نیروهای مسلح

سردار سرتیپ محمدرضا آشتیانی با اشاره به روندهای جهانی و درگیری های منطقه ای و نسل های مختلف تسلیحات و تجهیزات، افزود: امروز نقش پهپادها در چارچوب شرایط جنگ، ماموریت های مختلف اطلاعاتی و عملیاتی از جمله تجسسی است. ، تشخیص نوری و سیگنال، رزمی، جنگلی و … غیر قابل انکار است و این محصول استراتژیک با به عنوان یکی از سیستم های اصلی در تمامی عرصه ها در زمین، هوا، دریا و … دارای کاربردی و کلیدی است. نقش.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به پهپادهای پیشرفته ارائه شده در نمایشگاه دستاوردهای پهپاد، گفت: ورود به تولید نسل های پیشرفته پهپاد یک زیربنای فیزیکی است و نشان دهنده عزم، اراده و اعتقاد مردم است. وزارت دفاع و پشتیبانی از نیروهای مسلح و اجرای شعار “ما می توانیم”.

وی ضمن تقدیر از دانشمندان و کارکنان صنعت دفاعی، شبکه همکاران و تمامی کسانی که در این دستاورد بزرگ ملی سهیم بوده اند، گفت: انتظارات از پهپاد صنعتی، توانمندی ها و ماموریت این صنعت بسیار فراتر از آنچه تاکنون به دست آمده است. در دوره کنونی قصد داریم با توسعه قابلیت ها، انواع ماموریت ها و تنوع استفاده از پهپاد در میدان های نبرد نیروهای مسلح، این محصول بسیار قابل اعتماد و استراتژیک را به عنوان یکی از ارکان کلیدی دفاع هوشمند، برتر و قابل اعتماد در جبهه های جنگ داخلی توسعه دهیم. و ملت های دوست به ما اجازه دهید.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.