اسفاری: جنایت علیه ملت فلسطین با هیچ جنایت دیگری قابل مقایسه نیست

[ad_1]

عضو کمیته امور داخلی و شوراهای شورای اسلامی شورای اسلامی تاکید کرد: رژیم صهیونیستی 70 سال است که فلسطینیان بی گناه را می کشد و این جنایت علیه ملت فلسطین قابل مقایسه با هیچ جنایت دیگری نیست.

محمدحسن آصفری در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به مظلومیت مردم فلسطین و اهمیت روز قدس، اظهار کرد: جمهوری اسلامی همواره اقدام به کشتار مردم بی گناه را در دنیا محکوم کرده است، حتی اگر این جنایت باشد. علیه فلسطینیان است. مردم یا مردم اوکراین یا یمن. اتفاق خواهد افتاد. هیچ کس نباید به خود اجازه دهد که در امور کشور دخالت کند و مردم بیگناه را ویران کند. خون همه مردم جهان چه زرد، چه سفید، چه مسلمان و چه غیر مسلمان ارزش یکسانی دارد.

وی گفت: “وضعیت مردم فلسطین را نمی توان با مردم اوکراین مقایسه کرد.” جنایاتی که در 70 سال گذشته علیه مردم فلسطین انجام شده است با هیچ جنایت دیگری قابل مقایسه نیست.

نماینده مردم اراک در کنگره انجمن اسلامی بیان کرد: اتحاد کشورهای مسلمان در روز قدس، رژیم صهیونیستی را از دستیابی به اهداف شیطانی خود باز داشت و عاملی برای رعب و وحشت این رژیم شد. از سوی دیگر، رژیم صهیونیستی اصلاً یک دولت نیست، بلکه هدیه ای است که سال هاست در حال کشتار فلسطینیان بی گناه است. به نظر من آنچه تاکنون رژیم صهیونیستی را از رسیدن به اهداف خود باز داشته است، مقاومت مردم فلسطین و از سوی دیگر حمایتی است که کشورهای مسلمان جهان از مردم فلسطین دارند.

اسفاری در پایان تاکید کرد: نماد انزجار از رژیم صهیونیستی و حمایت مردم فلسطین روز قدس است. به نظر من رژیم صهیونیستی از اتحاد و همبستگی که در روز قدس بین ملت‌های مسلمان شکل می‌گیرد هراس دارد. روز قدس باید به عنوان نماد مبارزه با رژیم صهیونیستی و حمایت مردم فلسطین در جهان باشد تا رژیم صهیونیستی به اهداف خود نرسد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.