استاندار سیستان و بلوچستان درگذشت شهدای مرزبان ناجا را تسلیت گفت.

[ad_1]

ایسنا/ سیستان و بلوچستان استاندار سیستان و بلوچستان شهادت دومین شهید مجتبی میر مرزبان از هنگ مرزی سراوان را تسلیت گفت.

به گزارش ایسنا – در پیام حسین مدرس خیابانی آمده است: ایثار و ایثار زیبایی انسان های فداکار است و برکفی همواره برای خدمت به مردم تلاش می کند تا خدای متعال را دراز کند و در این راه جان خود را فدا می کند. زندگی مثل مجاهد باشد خداوند برای عزت و سربلندی و امنیت کشور تلاش کند.

شهادت افتخار بزرگی است که جز بندگان خاص خدا نصیبش می شود و افتخار دفاع از امنیت میهن توفیق مضاعفی برای شهدای مرزبانی است و این خطه قدم به قدم امنیت میهن را حفظ کرده است. از میهن عزیزمان خواهد داشت.

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: در ایام مبارک رمضان و شب های سرنوشت ساز قدر و در ایام شهادت امیرالمومنین علی (ع) دست پلید استکبار دشمن کور جان برکف. و مرزبانان استان به شهادت رسیدند.

با حضور رهبر معظم انقلاب، کمیته فرماندهی و کارکنان نیروی در حال عبور از استان و خانواده این شهید والامقام شهید مجتبی میر با حضور در شبکه رهبر معظم انقلاب، فرماندهی و ستاد نیروی رفت و برگشت استان، خانواده این شهید والامقام و شهدای انقلابی و مردم سیستان و بلوچستان و روح مطهر آن مرحوم را از خداوند متعال خواستارم. محشور شدن با حضرت علی (مثل). و ما را در راه شهدای نورانی موفق گردان.

به گزارش ایسنا، معاون اجتماعی فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان؛ ستوان دوم شهید مجتبی میر 2 روز پیش (چهارشنبه) حین پاسداری از مرز ایران اسلامی در سراوان به شهادت رسید.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.