استاندار جدید کرمان، رئیس شورای معاونین استان کرمان تبریک می گویم

[ad_1]

ایسنا/ کرمان رئیس مجمع نمایندگان کرمان در پیامی انتصاب محمدمهدی فداکار به عنوان استاندار جدید را تبریک گفت.

به گزارش ایسنا، محتوای پیام شهباز حسن پور به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

برادر گرامی جناب آقای دکتر محمد مهدی فداکار
استاندار محترم کرمان

سلام

در مجموع امروز بار مسئولیت استان پهناور کرمان بر دوش شماست. یک مسئولیت جدی نیازمند شانه های ضخیم و خستگی ناپذیر است.

ضمن تبریک این انتصاب شایسته به جناب عیسی و مردم دیار کریمان، از خداوند منان توفیق شما را خواستاریم تا در روزهای سخت هشت سال پاسداشت مقدس، به تنهایی و در همه حال به حاج قاسم عزیزتان اخلاص نداشته باشید. فعالیت ها. ایثار و ایمان و شجاعت برای کاستن از درد و رنج مردم شریف استان کرمان در رکاب خود خدمت کنید و جهاد دیروز خود را با مدیریت موفق روز امروز به پایان برسانید.

مردم کرمان از او فارغ التحصیل درخشان مکتب حاج قاسم عزیز مانند مجاهدان بزرگ انتظار دارند که سرمایه مقاومت ایران را بالا ببرد تا کرمان به حق خود نرسد.

از رفقای با دستاوردهای برجسته در رهبری ارشد کشور انتظار می رود با تکیه بر نیروی انسانی مجرب و با بهره گیری از تمام عقل و سیاست و تمام توانمندی ها در عالی ترین منصب اجرایی ولایت قرار گیرند و با زور، همراهی و همدردی با همه همراهان استان شامل نمایندگان ولی فقیه در استان، ائمه جمعه و جماعات محترم، دانشگاهیان و فرهنگیان، نیروهای امنیتی، نظامی و انتظامی خالصانه و نماینده مردم در شورای شورای اسلامی، برافراشتن پرچم توسعه و فقرزدایی.

روشن است که گذشت زمان، چون موقعیت دیگران را طولانی نمی کند، روزی فرصت خدمت به پیشینیان را از ما خواهد گرفت و آرزو می کنیم که در آن روز ما و شما با افتخار به گذشته نگاه کنیم. و رضایت از خود و خدا.

اینجانب به عنوان خادم مردم خانه ملی ضمن تشکر از خدمات دکتر زینی وند اعلام میدارم که با تمام وجود در کنار شما هستم و برای مهر شما دست می فشارم به فضل الهی دوره جدید و افتخارآمیز مسئولیت صادقانه در قبال شما. بیایید نشان دهیم. خداوند دل گرم و پایدار در راه سازندگی عنایت فرماید.

شهباز حسن پور
خدمتگزار کشور در شورای مشورتی اسلامی »

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.