استاندار: تامین زیرساخت های لازم با اولویت پروژه های نیمه تمام در دستور کار ما است

[ad_1]

ایسنا/ خراسان رضوی استاندار خراسان رضوی گفت: تامین زیرساخت های لازم با اولویت پروژه های نیمه تمام و پروژه هایی که تاثیر بسزایی در بهره برداری از نقاط مختلف استان دارند، موضوعی است که به طور جدی در دستور کار ما قرار دارد.

یعقوبعلی نظری امشب در جلسه شورای اداری خراسان رضوی که با حضور رئیس جمهور در تالار صداوسیمای خراسان رضوی برگزار شد، با اشاره به چهار محور اصلی استان که مدام به آنها رسیدگی می شود، گفت: باید تلاش کنیم که از این موضوع جلوگیری شود. باعث ایجاد عفونت در بازار، سلامت، امنیت و نظم و … در زندگی مردم شود. خدا را شکر این امنیت نسبتا خوب است. تسهیل و روان سازی و تسهیل خدمات دستگاه های دولتی و فعالیت های آنها هم اکنون در دستور کار ما قرار دارد. ما باید فرآیندها را به سمت ساده سازی و پالایش تغییر دهیم. بود.

وی افزود: موضوع دیگر اقتصاد استان است که دغدغه اول رئیس جمهور است و ما به عنوان دولتمردان وظیفه داریم به صورت مستمر و با نحوه اولویت بندی معیشت مردم به آن رسیدگی کنیم. اقتصاد استان بر اساس دو مولفه اصلی مزیت مداری و مسئله محوری اداره می شود. جریان اقتصادی استان را بر اساس مزیت های استان استوار اداره می کنیم. البته به نفع ماست که در همه این حوزه ها مشکلات را بشماریم و از این طریق حل کنیم.

استاندار خراسان رضوی ادامه داد: تامین زیرساخت های لازم، اولویت دادن به پروژه های نیمه تمام و پروژه هایی که تاثیر زیادی در بهره برداری از نقاط مختلف استان دارند، مشکل جدی در دستور کار ما است.

کامل …

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.