از صنعتگران برتر چهارمحال و بختیاری تجلیل شدایسنا/ چهارمحال و بختیاری در سی و سومین جشنواره قدردانی سال گذشته با حضور جمع کثیری از مسئولان، کارکنان و کارگران نمونه استان تجلیل شد.

محسن مولوی در همایش تجلیل از کارگران برتر چهارمحال و بختیاری در 12 اردیبهشت گفت: بیش از 40 کارگر در عرصه های مختلف اقتصادی، فرهنگی و ورزشی در سطح استانی و در سطح کشور تجلیل شده اند که در واقع راهبرد اصلی است. جشن گرفتن برای ما امکان پذیر است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری افزود: امسال با توجه به اینکه 7500 کارگر در استان مشمول قانون کار در محل کار هستند، هدف این است که بتوانیم کنترل را تقویت کنیم. هدف از انجام 8000 بازرسی برای کاهش حوادث شغلی و بهبود ایمنی کارگران در برابر این بازرسی ها است.

به گفته وی، برنامه این اداره کل کاهش حداکثر 20 درصدی اختلاف بین کارمندان و کارفرمایان است که تلاشی برای صلح و سازش است.

مولوی با اشاره به اینکه حداقل یک سوم جمعیت استان را کارگران تشکیل می دهند، خاطرنشان کرد: از این تعداد 98 هزار نفر شاغل در بیمه تامین اجتماعی در بخش های اقتصادی، کشاورزی و صنعتی مشغول به کار هستند و از سوی دیگر صنعت و خدمات. , بیشترین میزان شاغلان در استان این بخش صنعت و کمترین بخش کشاورزی است.

لازم به ذکر است از بین هفت نفر برتر استانی، هفت نفر از مسابقات قرآنی در رشته های حفظ 10 جزء، 20 جزء، مفاهیم، ​​تحقیق روخوانی، یک نفر در رشته مسابقات ورزشی، دو نفر از کارگران نمونه انتخاب شدند. انجمن شهرکرد و کارگران نمونه استانی در روز قدر سال گذشته.

انتهای پیام/Source link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.