ارتش پدافند هوایی مجهز به فناوری و تسلیحات مدرن استمعاون هماهنگ کننده نیروی پدافند هوایی گفت: پدافند هوایی در تجهیز تسلیحات و تجهیزات یقینا منطبق بر آخرین فناوری روز دنیا است چرا که پیشرفت های علمی در حوزه نظامی به ویژه علوم دفاعی موجب استکبار ستیزی شده است.

به گزارش ایسنا، امیر سرتیپ سپهری راد، معاون هماهنگ کننده نیروی پدافند هوایی ارتش صبح امروز در گفت و گو با فرماندهان و گروه های پدافندی این نیرو، گفت: دانشگاه ها، مراکز، مرکز علمی و آموزشی، سازمان جهاد خودیاری و … وی گفت: وزارت دفاع ملی “مانند بازوی موثر نیروی پدافند هوایی ارتش در خط مقدم پیشرفت و شکوفایی علمی است.”

امیر سرتیپ سپهری راد با اعلام اینکه تمامی دستگاه های لشکری ​​و کشوری موظفند در تمامی امور برای امنیت و آرامش هموطنان عزیز از تمام توان و ظرفیت خود استفاده کنند و از هیچ کوششی دریغ نکنند و افزود: اقتدار و سربلندی نیروهای مسلح نیروهای امروزی قطعا از حمایت، تعصب، میهن پرستی و شور و شوق کسانی که مین همیشه در کشور ما ایستاده است، نشأت می گیرد.

معاون هماهنگ کننده نیروی پدافند هوایی، آمادگی نیروی پدافند هوایی را نویدی بر صلابت و اقتدار کشور دانست و گفت: پدافند هوایی به تسلیحات و تجهیزات خاصی مجهز است و طبق آخرین مقررات پیش خواهد رفت. تکنولوژی در جهان؛ زیرا گاه عقب ماندگی در جهت پیشرفت علمی در عرصه نظامی به ویژه علوم دفاعی عامل گستاخی دشمن است.

وی با اشاره به اینکه افزایش قدرت دفاعی ایران به معنای غارت و غارت اموال کشورهای دیگر، تجاوز به مظلوم، کشتار بیگناهان، نژادپرستی، سرایت، فقر و فحشا، تخریب منابع طبیعی و… نیست، گفت: صلح و آرامش است. به دور از هرگونه جنگ و خونریزی و ارزش های انقلاب ریشه در این نظام مقدس دارد. بحمدالله به نظام اسلامی آسیبی نمی رسد.

امیر سرتیپ سپهری راد با تاکید بر اینکه آمادگی رزمی نیروی پدافند هوایی ارتش از زمان جنگ تحمیلی تا به امروز همیشه قطع و حتی برای کسری از ثانیه دچار وقفه و مشکل نبوده است، گفت: رونق باعث شده است که این تلاش ها نیاز داشته باشد. جلوتر رفت برای تقویت نظام اسلامی

انتهای پیام/Source link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.