اختلال یادگیری پنهان به عنوان یکی از عوارض بیماری عروق کرونر قلب

[ad_1]

ایسنا/ فارس سرپرست آموزش و پرورش استان فارس یکی از مهم‌ترین عوارض و آسیب‌های شیوع ویروس کرونا را احتمال افت تحصیلی می‌داند که باید با برنامه‌ریزی دقیق برای کلاس‌های حضوری رصد شود و در عین حال سلامت دانش آموزان .

محمد خلیل عسکری روز سه شنبه نهم فروردین ماه در نشست مشترک نمایندگان اداره کل با مدیران ادارات کل آموزش و پرورش استان فارس گفت: بر اساس ارزیابی های انجام شده در کشور باعث می شود که خانواده ها برای رفتن به مدرسه علاقه بیشتری داشته باشند. “

مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: ایجاد افت احتمالی در یادگیری دانش آموزان یکی از اثرات شیوع ویروس کرونا و کاهش این آسیب ها است.

عسگری گفت: آموزش در مدارس به صورت حضوری از ۱۴ فروردین با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی اجرا می‌شود و خانواده‌ها دانش‌آموزان خود را به حضور با آرامش و خودکفایی در محیط مدرسه تشویق می‌کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش فارس با اشاره به تشکیل کارگروه ماده 18 مدارس گفت: نظارت کامل بر سرویس مدارس با مدیر مدرسه انجام می شود و حتی در این زمینه هماهنگی هایی انجام شده است که با مدیریت شهری انجام می شود تا این امر تسهیل شود. “

عسگری بیان کرد: ارتباط به عنوان یکی از ارکان آموزش و پرورش باید در کنار آموزش و پرورش در تبیین بازگشایی مدارس با قدرت و سرعت بیشتری قرار گیرد.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش فارس با اشاره به دستور کار این جلسه گفت: در این جلسه چالش های حضور در مدارس محاسبه و راهکارهایی برای کودکان ارائه شد.

فرشید قاسمی گفت: دو نوبت واکسن تزریق شده به دانش آموزان دبیرستانی باعث آرامش بیشتر آنها برای حضور در محیط مدرسه شده است.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش فارس با اشاره به اهداف آموزش و پرورش گفت: حل مشکلات، ایجاد نظم فکری، مهارت آموزی، ارائه چالش های ذهنی و بقای نظم و انضباط این است که برخی از اهداف آموزش و پرورش با آموزش مستقیم بهتر محقق می شود. و بازگشایی مدارس می تواند در این زمینه موثر باشد.

معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش فارس گفت: آموزش از راه دور حتی در بهترین حالت ممکن نمی تواند جایگزین آموزش حضوری شود.

مجید بذرافکن گفت: تحقیقات نشان می دهد عدم حضور دانش آموزان در محیط مدرسه سلامت جسمی و روحی آنها را به خطر می اندازد.

معاون آموزشی ابتدایی آموزش و پرورش فارس با اشاره به رشد، توسعه و تعالی دانش آموزان گفت: یکی از کارکردهای آموزش و پرورش و حضور دانش آموزان در مدارس کمک به رشد اجتماعی آنهاست که باید برنامه ریزی کنیم.

اختلال یادگیری پنهان به عنوان یکی از عوارض بیماری عروق کرونر قلب

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.