اختصاص بیش از 2310 میلیارد ریال برای اجرای پروژه های راه و شهرسازی در استان قم

[ad_1]

ایسنا/ قم رئیس اداره برنامه، بودجه، جذب سرمایه و منابع اداره کل راه و شهرسازی استان قم از تخصیص بیش از 2310 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح های عمرانی این اداره کل در سال آینده خبر داد. سال 1400

به گزارش ایسنا، علیرضا باقری گفت: سال گذشته 515 میلیارد ریال وجه نقد از محل بودجه سفر رئیس جمهور به استان قم و مفاد قانون بودجه، اسناد خزانه قیر و سیمان برای پروژه عمرانی جاده قم – نزار و 363 میلیارد ریال بوده است. برای پروژه احداث تقاطع میدان ورجان ریال اعتبار اختصاص یافته است.

وی افزود: برای انجام پروژه های استانی از جمله احداث راه دسترسی به شهرک سینمایی نور، تعمیر و تجهیز ساختمان های اداری و پرداخت غرامت 227 میلیارد ریال به این اداره کل پرداخت شده است.

وی افزود: برای تکمیل 13 کیلومتر محور قم-آوه و ساخت دوراهی علی آباد از مصوبات سفر ریاست جمهوری و همچنین پرداخت نیازمندی های پیمانکار برای 4 محور فوق، مجموع به اضافه 361 میلیارد ریال اعتبار انجام شد. تخصیص و در آینده نزدیک با انتخاب پیمانکار فعال اجرای پروژه آغاز می شود.

باقری تصریح کرد: انجام و تکمیل 3 باب مدرسه، 3 باب درمانگاه و یک باب کلانتری و ساماندهی منازل اطراف امامزاده موسی مبارکه (ع) واقع در خرابه و تهیه طرح.طرح جامع شهر قم از محدوده غلظت وزارت. راه و شهرسازی بالغ بر 464 میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافته است. همچنین در سال گذشته 370 میلیارد ریال برای ساخت دو مجتمع تجاری در پردیسان و مجتمع اداری الغدیر هزینه شده است.

رئیس اداره برنامه، بودجه، جذب سرمایه و منابع اداره کل راه و شهرسازی استان قم با اشاره به تصویب سفر رئیس جمهور به استان قم در 18 مهرماه 1400، خاطرنشان کرد: بالغ بر 10 هزار میلیارد ریال اعتبار انجام شده است. با تبصره 4 قانون بودجه و پالایشگاه با قرارگاه خاتم الانبیاء (ص) برای احداث جاده قم – کهک و احداث تقاطع غیر درجه بندی عمار یاسر با بزرگراه امیرکبیر انجام شد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.