اختتامیه المپیاد آتش نشانی شیراز

[ad_1]

ایسنا/ فارس مراسم اختتامیه دومین دوره بازی های المپیک کارکنان سازمان آتش نشانی شیراز برگزار و از مدال آوران این دوره تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

رئیس سازمان آتش نشانی و ایمنی شیراز در این مراسم، آمادگی و آموزش نیروهای آتش نشانی را برای پاسخگویی سریع به حوادث و نجات به موقع جان افراد بالا برد و کوتاه ترین زمان یکی از ارکان کلیدی آتش نشانی است. .

محمدهادی قانع به نقل از سازمان آتش نشانی شیراز گفت: با برنامه ریزی های انجام شده طی سه سال گذشته در حوزه تربیت بدنی با هدف ارتقای آمادگی جسمانی و در حوزه آموزشی با هدف آشنایی آتش نشانان با جدیدترین های تکنیک های ضروری در مدیریت عملیات، «دوره های آموزشی مختلف و تمرینات ورزشی روزانه در حال انجام است.

قانع به افزایش 300 درصدی فضاهای ورزشی در ایستگاه های آتش نشانی شیراز اشاره کرد و افزود: استقرار سالن های بدنسازی در سه پایانه 5، 3 و دومین سایت آموزشی در منطقه جنوب کشور و در نظر گرفتن تجهیزات ورزشی برای تمامی فعالان. ایستگاه ها یک روند رو به رشد است. آتش نشانان شیراز مقام های مختلف ورزشی را کسب کرده اند.

مسعود زارعی رئیس کمیته سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر شیراز، مهارت آفرینی، تسریع در اقدام و افزایش توان عملیاتی را برای یک سرباز آتش نشان ضروری دانست و گفت: توانایی یک آتش نشان در خدمت رسانی به مردم است. و حفظ جان و مال آنان موجب رضایت خداوند متعال و افزایش اعتماد عمومی خواهد شد.

وی با ابراز خرسندی از حضور موفق خیل عظیم آتش نشانان در عرصه های ورزشی، خواستار تداوم این روند و تقویت بدنی آنان شد.

غلامرضا غلامی معاون خدمات شهری شهرداری شیراز گفت: آنچه از یک آتش نشانی بزرگ انتظار می رود پویایی، نشاط، شادابی و توانمندی آتش نشانان است.

وی با اشاره به اضافه شدن سه ایستگاه عملیاتی به سازمان آتش نشانی شیراز در سال جدید تاکید کرد: در کمترین زمان ممکن این کار را انجام دهیم.

در این مراسم از بلندقدترین آتش نشانان به دلیل کسب عنوان قهرمانی ورزشی در دومین دوره بازی های المپیک و مسابقات کشوری و استانی با حضور مسئولان آتش نشانی شهرستان تجلیل شد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.