آیا نتایج نوشاد عالمید نگران کننده است؟

[ad_1]

رئیس فدراسیون تنیس روی میز اعلام کرد که با نوشاد عالمیان در مورد وضعیت او صحبت کرده و خود نوشاد معتقد است شرایط خوبی دارد و جای نگرانی ندارد.

مهرداد علی قارداشی در گفت وگو با ایسنا، درباره دلایل عملکرد ناموفق نوشاد عالمیان در مسابقات اخیر و نگرانی از این وضعیت، اظهار کرد: در روزهای پایانی اسفند با نیما و نوشاد عالمیان جلسه ای داشتم. خود نوشاد اصرار دارد که شرایط خوبی دارد و در لیگ فرانسه نتایج خوبی کسب کرده و انگیزه اش بالاست. نیما همچنین گفت نوشاد در مسابقاتی که واقعاً خوب بازی می کرد شکست خورد. امیدوارم همانطور که نوشاد گفت در فرم بالایی باشد و بازی هایی که دیده ام را رها کرده ام، او واقعاً از بازی دست کشیده است.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه امیرحسین هدایی هم روند صعودی دارد، امیدوارم این تیم بتواند سهمیه المپیک 2024 پاریس را کسب کند و من هم به آنها گفتم برای اولین بار تلاش کنیم تا سهمیه المپیک را بگیریم. . زمان.”

قارداشی در پاسخ به این سوال که اخیرا نیما و نوشاد عالمیان و امیرحسین هدایی از عدم حضور در مسابقات گلایه کرده اند و پاسخ فدراسیون چیست؟ او گفت: “بعضی از مردم ما را تشویق کردند که با آنها برخورد کنیم، اما ما این کار را نکردیم.” به نیما و نوشاد هم گفتم طبق آمار رسمی در بین اعزامی های بین المللی که فدراسیون ها شرکت کرده اند سوم هستیم. شاید بودجه ما با خیلی از فدراسیون های دیگر برابری کند، اما تعداد اعزام های آنها به خارج از کشور به اندازه فدراسیون تنیس روی میز نیست. از طرف دیگر ما باید همه دسته ها را پوشش دهیم و آنها را ارسال کنیم. فدراسیون جهانی تنیس روی میز مسابقات زیادی برگزار می کند و ما باید حضور داشته باشیم، بنابراین باید به فکر جذب اسپانسرهای بیشتری باشیم تا بتوانیم در همه رویدادها حضور داشته باشیم.

وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه با توجه به تاریخ سازی که نوشاد عالمیان در بازی های آسیایی 2018 داشت، برای هانگژو 2022، اکنون این انتظار وجود دارد که فدراسیون تنیس روی میز و نوشاد دوباره مدال را کسب کنند. وی افزود: خوشبختانه می توان گفت انتظاری از فدراسیون تنیس روی میز وجود دارد اما نگاه این است که می توان مدال گرفت اما سخت است. در دوره قبل نوشاد عالمیان با اختلاف کمی برنده شد و مدال گرفت. از سوی دیگر در بازی های المپیک مقام های اول تا سوم در بخش بانوان از آسیا و در آقایان مقام های اول و دوم از آسیا است، بنابراین می توان گفت که تنیس روی میز آسیا در سطح المپیک

رئیس فدراسیون تنیس روی میز با تاکید بر اینکه گفته می شود بازیکنان زمانی که برای مسابقات بین المللی در رده های پایه اعزام می شوند حقوق دریافت می کنند، خاطرنشان کرد: بله، ما از افرادی هستیم که فاقد تابعیت هستند و می خواهند شرکت کنند، مسابقات بین المللی داوطلبانه، این چیزی است که انجام می دهیم و البته این کار جدیدی نیست و در سال 94 که من وارد فدراسیون شدم به پیشنهاد دبیر سابق فدراسیون این اقدام صورت گرفت که به نظر من پیشنهاد خوبی است.البته این فقط برای لیگ های آزاد انجام می شود و ما این کار را برای مسابقات قهرمانی و قهرمانی آسیا انجام نمی دهیم. دشمن جهانی.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.