آیا مجیدی گربه سیاهی است که به کمک پرسپولیس آمد؟

[ad_1]

استقلال شنبه هفته آینده در شرایطی به مصاف فولاد می رود که این تیم خوزستانی و سرمربی شان گربه سیاه فرهاد مجیدی هستند.

به گزارش ایسنا، دو تیم استقلال و پرسپولیس شنبه هفته آینده در هفته بیست و هفتم لیگ برتر به مصاف فولاد و سپاهان خواهند رفت تا سخت ترین بازی چهار هفته پایانی لیگ برتر در همین هفته از راه برسد. هواداران هر دو تیم امید زیادی به این داشتند که حریف خود را زمین بزنند، اما در این بین هواداران پرسپولیس بیشتر به امتیاز گرفتن فولاد از استقلال امیدوار بودند تا طرفداران تیم مقابل. دلیل این امر هم گربه سیاه بودن جواد نکونام برای استقلال و فرهاد مجیدی است.

نکونام و فرهاد مجیدی تا کنون 4 بار به مصاف یکدیگر رفته اند که هر کدام دو برد در کنار یکدیگر به دست آورده اند. این آمار بسیار جالب است بدانید به جز ساکت الهامی که 6 بار به مصاف استقلال مجیدی رفته و دو بار قهرمان شده است، فرهاد مجیدی تا به حال دو بار مقابل هیچ مربی دیگری شکست نخورده است. همچنین فولاد با 2 برد مقابل استقلال مجیدی بیشترین برد را مقابل اردوی مربی جوان استقلال دارد.

آمار ضعیف ترین نقاط فرهاد مجیدی در دیدارهای رسمی با مربیان مختلف به شرح زیر است:

جواد نکونام: 4 بازی / 2 برد و 2 باخت

الهام خاموش: 6 بازی / یک برد، 3 تساوی، 2 باخت

مجتبی حسینی: 5 بازی / 3 برد، یک تساوی، یک باخت

یحیی گل محمدی: 6 مسابقه / 2 برد، 3 تساوی، 1 باخت

محرم نویدکیا: 3 مسابقه / یک برد، یک تساوی، یک باخت

از سوی دیگر جواد نکونام تیمی است که در مقابل 3 تیم برتر فعلی لیگ برتر مقابل استقلال بیشترین برد را کسب کرده است. وی در مجموع 7 بار به مصاف استقلال رفته و در این دیدارها 3 برد، 2 تساوی و 2 باخت به ثبت رسانده است. آمار نکونام مقابل استقلال، سپاهان و فولاد به شرح زیر است:

استقلال: 7 بازی / 3 برد، 2 تساوی، 2 باخت

سپاهان: 8 مسابقه / یک برد، 3 تساوی، 4 باخت

پرسپولیس: 7 بازی / یک برد، یک تساوی، 5 باخت

ادامه آمار خوب جواد نکونام مقابل استقلال و فرهاد مجیدی در بیست و هفتمین دوره لیگ برتر می تواند با از دست دادن قهرمانی به قیمت آبی ها تمام شود. بهایی که استقلال یک بار در فینال جام حذفی فصل گذشته مقابل فولاد نکونام پرداخت.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.