آوردن اولین کاروان اصحاب رسانه استان همدان به مناطق عملیاتی

[ad_1]

ایسنا/ همدان رئیس بنیاد بسیج رسانه استان همدان گفت: امروز اولین کاروان اصحاب رسانه ملایر استان همدان متشکل از 25 نفر به مناطق عملیاتی غرب و جنوب کشور اعزام شدند. .

ناصر قوامی مشفق در گفت وگو با ایسنا؛ وی با اشاره به اینکه تعدادی از نهادهای نظارتی ما را در این راه‌اندازی یاری رسانده‌اند، گفت: قطعاً روند ورود کاروان نور انسانی ادامه خواهد داشت و از توانمندی سطح بالای رسانه‌های استانی برای کاروان‌های راهیان نور استفاده خواهیم کرد. راهیان نور در طول سال و در مناسبت های مختلف».

وی تصریح کرد: تعمیق سبک و سیره شهدا و انعکاس وقایع جبهه ها در نگاه رسانه ها به سایر اقشار جامعه، از اهداف ما است، اعزام کاروان راهیان نور است.

رئیس بنیاد بسیج رسانه استان همدان ادامه داد: در این سفر از توان داستان نویسان و تحلیلگران سیاسی دفاع مقدس برای پاسخگویی به شبهات و تبیین دغدغه ها استفاده می شود.دستاوردهای دفاع مقدس; در این راستا امیر فرجام به عنوان راوی دفاع مقدس و دکتر سجاد ریحانی به عنوان راوی عرصه جهاد به تشریح و همراهی تحولات سیاسی خود می پردازند.

وی در خصوص هدف این سفر خاطرنشان کرد: کاروان راهیان نور غرب میهن برای پاسداشت یاد و خاطره دلاورمردان هشت سال دفاع ملی بیانگر ارزش های معظم له است. حفاظت و ترویج فرهنگ ایثار و تقویت باورهای دینی و انقلابی مردم در رسانه ها و بازدید از محل راهپیمایی و معراج شهدای استان همدان این کاروان به مناطق فعال غرب کشور اعزام می شود.

قوامی مشفق با بیان اینکه زائران رسانه ای که در فراخوان مربوطه ثبت نام کرده بودند در این برنامه زیارتی حضور داشتند، یادآور شد: مراسم تشییع اصحاب رسانه صبح امروز 15 اردیبهشت ماه با حضور مسئولان در سازمان بسیج رسانه مراحل بعدی برینگ برگزار شد. ظرفیت بیشتر ارتباطات به مناطق عملیاتی.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.