آمریکایی ها دنیای بهتری را بدون پوتین و بایدن می بینند

[ad_1]

نظرسنجی جدید Morning Consult نشان می دهد قانونگذاران جمهوری خواه معتقدند جهان بدون جو بایدن و ولادیمیر پوتین می تواند جای بهتری باشد.

به گزارش ایسنا، 83 درصد از آمریکایی های شرکت کننده در نظرسنجی معتقدند که غیبت ولادیمیر پوتین به عنوان رئیس جمهور روسیه ممکن است به نفع «منافع جهانی» باشد. هشتاد و چهار درصد از جمهوری خواهان نیز فکر می کنند که “جهان می تواند جای بهتری باشد” بدون جو بایدن به عنوان رئیس جمهور، و نزدیک به 83 درصد با غیبت پوتین به عنوان رئیس جمهور موافق هستند.

بر اساس این نظرسنجی، در پاسخ به این سوال که کدام شخصیت برجسته در جهان می تواند بهتر یا بدتر شود، 84 درصد از جمهوری خواهان در غیاب جو بایدن، 81 درصد از مواقع بدون خانه رای دادند. کیم جونگ اون رهبر کره شمالی و 64 درصد از آنها حمایت کردند. غیبت کیم جونگ اون رهبر کره شمالی قانونگذاران جمهوری خواه به طور غیابی به شی جین پینگ، رئیس جمهور چین رای دادند.

74 درصد از دموکرات‌ها معتقدند که بدون جو بایدن، جهان جای بدتری خواهد بود و 86 درصد معتقدند که بدون ولادیمیر پوتین، جهان می‌تواند جای بهتری باشد.

در نهایت، 64 درصد از آمریکایی‌های شرکت‌کننده در نظرسنجی گفتند که بدون حضور رئیس جمهور اوکراین ولودیمیر زلینسکی، جهان بدتر خواهد بود.

این نظرسنجی در سال 2005 بین شرکت کنندگان انجام شد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.