آمار نویدکیا و مجیدی رودرروی استقلال – سپاهان

[ad_1]

محرم نویدکیا و فرهاد مجیدی در سال های اخیر در تقابل های سپاهان و استقلال عملکرد متفاوتی داشته اند.

به گزارش ایسنا، روز سه شنبه لیگ برتر فوتبال ایران پس از حدود یک ماه تعطیلی آغاز به کار می کند. 6 هفته تا پایان مسابقات لیگ برتر باقی مانده و تیم های مختلف برای قهرمانی و بقا در این مسابقات به رقابت خواهند پرداخت.

تیم فوتبال استقلال پس از حذف در مسابقات جام حذفی کار خود را برای حضور در مسابقات باقی مانده لیگ برتر انگلیس آغاز کرده و چند روزی است که در مجموعه ورزشی انقلاب تمرین می کند و 2 بازی دوستانه انجام داده است. تا کنون از سوی دیگر تیم سپاهان که اخیرا در لیگ قهرمانان آسیا حضور نداشت نیز در نهایت مقابل شاگردان نوید کیا ناکام ماند و این تیم نتوانست به مرحله حذفی لیگ قهرمانان راه یابد.

استقلال و سپاهان در اولین دیدار از 6 بازی اخیر خود در این فصل لیگ برتر، چهارشنبه 13 اردیبهشت ماه از ساعت 18:30 در ورزشگاه نقش جهان اصفهان به مصاف یکدیگر خواهند رفت. شاگردان مجیدی تا این لحظه با 56 امتیاز در رده اول جدول لیگ برتر قرار دارند و سپاهان با 45 امتیاز سوم است.

تقابل این دو تیم باعث شد نگاهی به عملکرد فرهاد مجیدی و محرم نویدکیا سرمربیان دو تیم در تقابل استقلال و سپاهان داشته باشیم. در مجموع دو تیم استقلال و سپاهان 79 بار به مصاف هم رفته اند که 30 بار استقلال به پیروزی رسیده، 20 بازی به تساوی رسیده و زردپوشان اصفهانی در 29 بازی پیروز شده اند. بیشترین بردهای متوالی در این بازی ها متعلق به سپاهان است. این تیم در سال های 81 تا 82 در 5 مسابقه متوالی در مسابقات مختلف آبی های پایتخت را شکست داد.

فرهاد مجیدی و محرم نویدکیا در دیدارهای رودرروی استقلال و سپاهان عملکردهای متفاوتی داشته اند و در دوران بازیگری خود در چندین بازی به میدان رفته اند. تحلیل های آماری نشان می دهد نویدکیا بیشتر از مجیدی گل می زند. سرمربی سپاهان در دوران حضورش در سپاهان 5 بار به استقلال اجازه باز کردن دروازه را داد و فرهاد مجیدی در این دیدارها 3 گل به ثمر رسانده است.

نویدکیا و مجیدی در تمرینات خود در سپاهان و استقلال آمارهای متفاوتی را پشت سر گذاشتند. نویدکیا به عنوان سرمربی سپاهان 3 بار به مصاف استقلال رفته که 2 بازی با پیروزی زردپوشان اصفهانی و 1 بازی با شکست به پایان رسیده است.

مجیدی همچنین 4 بار روی نیمکت استقلال به مصاف سپاهان رفته که 3 بازی با برد تمام و یک بازی با پیروزی زردپوشان اصفهانی به پایان رسیده است. فرهاد مجیدی و محرم نویدکیا دو تقابل مستقیم به عنوان سرمربی تیم های سپاهان و استقلال داشته اند و هر دو مربی پیروز شده اند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.