آسمان تهران ابری همراه با احتمال بارش باران

[ad_1]

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، آسمان امروز تهران ابری تا ابری با احتمال بارش باران، رعد و برق و رعد و برق است.

به گزارش ایسنا بر اساس داده‌ها و نقشه‌های پیش‌بینی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران در ۵ روز آینده با نفوذ متناوب تب‌های سامانه بارشی ابری، گاهی وزش باد شدید (به‌ویژه صبح‌ها) بعد از ظهر و عصر و از امروز تا صبح سه‌شنبه. . (14 اردیبهشت) در استان از سه شنبه تا جمعه (15 اردیبهشت) بارش باران، رعد و برق، رعد و برق (احتمال وقوع تگرگ در مناطق آسیب پذیر) به ویژه در شمال استان و ارتفاعات برای ساعاتی همراه با بارش باران، رعد و برق و مه خواهد بود. پیش بینی.

همچنین کاهش قابل توجه دما در روز دوشنبه (14 فروردین) و افزایش نسبی دما از ظهر سه شنبه تا آخر هفته پیش بینی می شود. همچنین در برخی نقاط (به ویژه در جنوب استان) وزش باد شدید موقتی، تجمع گرد و غبار محلی و ورود گرد و غبار انتقالی و کاهش دید در دو روز آینده غیرمنتظره امکان‌پذیر نیست.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه آلودگی فیروزکوه – امین آباد و آبعلی با حداقل دمای 2 درجه سانتیگراد سردترین نقاط استان تهران در 24 ساعت گذشته است.

آسمان تهران فردا (14 اردیبهشت) ابری تا ابری همراه با وزش باد و رگبار پراکنده، در شب ابری تا ابری و وزش باد گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد تند با حداقل دمای 15 و حداکثر دمای 26 درجه سانتیگراد است. چهارشنبه (14 اردیبهشت) هوا ابری و وزش باد و گاهی وزش باد شدید با حداقل 17 و حداکثر 28 درجه پیش بینی می شود.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.